Вітаю Вас, відвідувачі!

Тут ви можете знайти цікаві розробки уроків історії та правознавства, оригінальні дидактичні матеріали, відео та презентації. Буду вдячна за Ваші коментарі.

Урок тематичного оцінювання за темою: "Ти - людина, значить, маєш права"

Урок тематичного оцінювання за темою: "Ти - людина, значить, маєш права"
Мета уроку: перевірити, проконтролювати та систематизувати знання учнів з розділу «Ти людина, значить маєш права», здійснити тематичне оцінювання знань та - навичок учнів з цього розділу.
Розвивати вміння робити висновки, аналізувати матеріал, розвивати логічне мислення
Виховувати в учнів почуття справедливості, прагнення до самовдосконалення
Тип уроку: урок контролю і корекції знань.

Хід уроку
I. Організаційний момент
II. Перевірка знань учнів

Варіант 1.
Підготовка до уроку тематичного оцінювання.
1.Розподіл між учнями тем по яких вони будуть експертами (бажано, щоб кожен учень мав роль експерта з одного питання)
2. Підготувати запитання до експертів з усіх тем.
Проведення уроку тематичного оцінювання
Кожен учень тимчасово стає експертом з певного питання
1. Права та свободи людини.
2. Загальна декларація прав людини.
3. Міжнародні акти про права дитини.
4. Механізми захисту прав людини.
5. Громадянство України.
6. Конституційні права, свободи та обов’язки людини і громадянина.
7. Право на освіту.
8 .Права та обов’язки учня.
9 Поняття демократії. Форми народовладдя.
10. Громадські організації в Україні.
(Кількість тем можна збільшити чи зменшити)
Учні задають запитання експерту. За потреби запитання може задати і вчитель.
ІІІ. Підсумки уроку.
Обговорення з учнями (Які навики вони отримали, що нового дізналися, чим сподобався урок, його можливі недоліки, можливі оцінки за урок).
IV Домашнє завдання: 1.Повторити вивчену тему
2.Зробити плакати на тему «Права людини»

Варіант 2.
Урок провести в вигляді презентацій дослідної роботи учнів на комп’ютерній техніці по темі «Ти людина, значить, маєш права».
І. Попереднє завдання учням розподіленим на групи:
1.Провести аналіз конституції України, законів України, дійсної ситуації в Україні та у світі з питань прав людини.
2. Порівняти дійсність з теорією.
3. Провести опитування серед населення з даного питання.
4. Зробити з цього матеріалу слайд – шоу.
ІІ. Проведення презентацій в комп’ютерному класі
ІІІ. Підсумки уроку
Обговорення та аналіз побачених робіт, часткове їх оцінювання.
IV Домашнє завдання: 1.Повторити вивчену тему
2.Зробити плакати на тему «Права людини»

Немає коментарів:

Дописати коментар